Naše restaurace

Pěstujme pravidelná setkání s přáteli, talířem a sklenkou.

 

Všem vyznavačům dobrého jídla bychom rádi nabídli nevšední kulinářské zážitky v klidném a útulném prostředí naší stylové restaurace.

 

Restaurace prošla na jaře 2017 rozsáhlou rekonstrukcí, díky které si můžete vychutnávat příjemné stylové prostředí, čistý vzhled a klidné posezení ve vnitřních prostorách či zahrádce umístěné přímo v srdci Podbořan.

 

V naší restauraci, chceme rozdávat radost a pohodu, proto se vynasnažíme, aby jste si užily atmosféru a prostředí restaurace, a odcházeli s dobrou náladou a maximálně spokojeni z této návštěvy a brzy jsme se opět shledaly.

 

Společně jsme si pro Vás připravily spoustu rozmanitých pokrmů a nápojů, vyrobených s péčí a radostí, kterou každý z nás do své práce vkládá. Naše produkty vyrábíme z kvalitních a čerstvých surovin a věříme, že tím se výsledný pokrm či nápoj, který se dostane na Váš stůl stane lahodným a chutným.

 

Protože myslíme nejen na naše zákazníky s intolerancí na určité potraviny, ale také věříme v lehkost  a zdraví lifestyle, jsou naše pokrmy označeny značkami - vegetariánské jídlo, bezlepkové jídlo a laktose free. Pro přípravu pokrmů tímto způsobem Vás prosíme, aby jste nás při objednávce upozornily. Jakožto i další pokrmy vaříme v co nejlehčí formě a s minimem látek zatěžující Váš organizmus. :)

 

 

 

Jídlo pro každého

Rozmazlujme sebe a své chuťové buňky.

 

Každý den pro Vás máme připravené denní menu v kombinaci tradičních českých jídel, salátem a jídlem v minutkové úpravě. 

 

Připravily jsme si pro Vás také jídelní lístek s pečlivě vybranými jídly, které dle sezony měníme a které vycházejí z tradičních českých a italských surovin. Jídla připravujeme dle moderních trendů tak, aby byli svěží, chutné a lehké.

 

Těšit se můžete na naše speciality připravené dle receptury člena Národního týmu kuchařů ČR Paval Mináře, čerstvou pastu dodávanou italským dodavatelem a vařenou s každou objednávkou, domácí námi vyráběné gnocchi z brambor a čerstvé saláty. V neposlední řadě pro Vás máme pokrmy z norského lososa, dováženého několikrát týdně a skvělou pizzu z čerstvých surovin vyhlášenou v celém regionu.

 

Jídla Vám nabízíme nejen také ve variantách lactofree, bezlepkové a vegetariánská, a to ve zcela bezpečené formě.

 

 

To vše se Vám snažíme nabídnou v odpovídající kvalitě přípravy a servírovaní tak, jak nejlépe umíme v souladu se současnými trendy a lifestylem. 

 

Káva a nápoje

Pokrmy a nápoje musí být v harmonii.

 

Protože vždy pro Vás chceme to nejlepší, v nejstálejší a nejvyšší kvalitě, spojili jsme své síly se značkami Coca Cola, jejíž výrobky máme v širokém spektru.

 

Pivo

Na čepu se můžete těšit na Velkopopovického Kozla 11° a Plzeňský Prazdroj, nealkoholická piva Birrel nabízíme ve více variantách v lahvové formě. V této formě nabízíme i vyhlášené žatecké pivo Celia (bezlepkové).

 

Káva

Pro potěšení Vaší žízně a chuti nabízíme skvělou kávu Cosmai Coffe, která stejně jako my dbá na maximální pozornost výběru surovin, pražení "čistým vzduchem" čímž zabraňuje jejímu přepalování tak, jak je u italské kávy znáte a zachovává tak její maximální chuť a aroma. Tato káva je připravována s maximální péčí na novém kávovaru Iberital proškoleným personálem.  Nabízíme široké množství ochucených káv a kávových specialit.

 

Domácí Lemonady 

Do této rodinné firmy, která zaštiťuje nejlepší baristy u nás, kteří to ještě opravdu dělají srdcem a proto, že to mají rádi, patří i sortiment našich domácích "Lemonad" kterých nabízíme 10 a více druhů a obohacujeme je o čerstvé ovoce a zeleninu. Zároveň si výrábíme limonády vlastní ze sezóních surovin (meloun, jahody, zázvor, čerstvý pomerančový fresh).

 

Víno

V současné době pro Vás máme připravený široký vinný lístek moravských vín různých odrůd, stáří i vinařů. To své správné si vybere opravdu každý. Náš proškolený personál restaurace Vám každé víno rád odprazentuje a vy si tak vychutnáte všechny tóny jeho chuti.

 

Samozřejmostí je výběr sektů André demi a brut, Proseca a Moeat Chandon Imperial brut.

 

Kromě vinné karty Vám nabízíme také vína rozlévaná, bílé-suché,polosuché a polosladké. Dva druhy vín červených a v neposlední řadě také rozlévané víno růžové.

 

Na podzim roku 2017 pro Vás připravujeme vína z lokálních zdrojů a Bio vína, věříme že se těšíte stejně jako my.

 

Míchané nápoje 

Nabízíme škálu míchaných nápojů ze všech druhů toho nejkvalitnějsího alkoholu, od tradičních po netradiční. Nabídka se v průběhu roku mění. Stále populárnější jsou u nás speciální víkendové nabídky které můžete sledovat na našich facebookových stránkách.

 

Rumy a alkohol

Pro ty z Vás, kteří rádi sáhnou po něčem výraznějším, jsme si připravili rozšířenou nabídku premiového alkoholu. Carská zlatá vodka, Gin Bobmay Saphire, Hendriksen, rumy Zacapa a Zacapa XO, Legendario, Pampero, Diplomatico, congac Remy Marti, whisky Jack Daniels 12*, Honey, Jameson, Tullamor atd.

 

Široký sortiment alkoholu ochuceného i tradičního doplňujeme o značeky Božkov, Fernet, Amundsen, Jelzin, Finlandia a další...