Vážení hosté, vítejte u nás, na webu Restaurace Slunce

 


V naší restauraci, chceme rozdávat radost a pohodu, proto se vynasnažíme, aby jste si užily atmosféru a prostředí restaurace, a odcházeli s dobrou náladou a maximálně spokojeni z této návštěvy a brzy jsme se opět shledaly.

Společně jsme si pro Vás připravily spoustu rozmanitých pokrmů a nápojů, vyrobených s péčí a radostí, kterou každý z nás do své práce vkládá. Naše produkty vyrábíme z kvalitních a čerstvých surovin a věříme, že tím se výsledný pokrm či nápoj, který se dostane na Váš stůl stane lahodným a chutným.


Pokud se nás chcete zeptat na složení jednotlivých jídel, nejste si jisti názvy, či skladbou, neváhejte, rádi Vám vše vysvětlíme, poradíme a když budete chtít, doporučíme co si budete přát.


Protože myslíme nejen na naše zákazníky s intolerancí na určité potraviny, ale také věříme v lehkost a zdraví lifestyle, jsou naše pokrmy označeny značkami - vegetariánské jídlo, bezlepkové jídlo a laktose free. Pro přípravu pokrmů tímto způsobem Vás prosíme, aby jste nás při objednávce upozornily. Jakožto i další pokrmy vaříme v co nejlehčí formě a s minimem látek zatěžující Váš organizmus. :)


V našem menu se také setkáte s pojmem SousVide - což je technologie tepelné úpravy, kdy se potravina v syrovém stavu uvede do vakua a poté vaří při nízké teplotě po delší dobu a následně dále upravuje. Potravina si poté udrží většinu svých živin a své přirozené chuti a není tak nutné ji uměle dále dochucovat.